Гель для прання Grunwald Eco Universal кольорових та білих тканин 4 л

Артикул: 2630708
Даний товар недоступний для обраного вами способу доставки. Будь ласка, оберіть інший доступний спосіб доставки у вашому регіоні.
5 л
2 л
4 л
3.7 л
420 мл
Бренд
Колір тканини
для кольорових та білих речей
Тип білизни
для всіх типів
Формат
гель

Інформація про товар

Об`єм, мл
4000
Бренд
Тип тари
пластикова пляшка
Колір тканини
для кольорових та білих речей
Тип білизни
для всіх типів
Кількість прань
114
Формат
гель
Додаткова інформація
Пом'якшувальна властивість гелю відновлює і зберігає світловідбивну здатність тканин, тому колір залишається глибоким і насиченим навіть при частому пранні. При виборі додаткових коштів варто враховувати їхню дію на текстуру волокон.
Опис
Універсальний гель для прання кольорового та білого одягу Grünwald забезпечує делікатний догляд та захист кольору вашого одягу. Це чудове рішення для щоденного прання. Завдяки відсутності твердих частинок не ушкоджує волокна тканини і не руйнує барвник. Система захисту та відновлення кольору, що входить до складу гелю для прання, фіксує барвники на тканині, перешкоджаючи вимиванню та змішуванню кольору. Функціональні добавки у комплексі з ефективними ПАР видаляють плями різного походження. Додаткові полімери пригладжують волокна тканини, тим самим ускладнюючи прилипання забруднень до тканини надалі. Універсальний гель для прання Grünwald не містить загусники, ферменти, барвники та фосфати. Цілком безпечний для шкірних покривів людини та природи.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах