Гель для прання Pro Wash універсальний 4 кг

Артикул: 2629502
4 л
2 л
194.60 119.90
за 1 шт (4 л)
Бренд
Формат
гель
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Україна
Формат
гель
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний
Кількість прань
100 шт.
Об`єм, мл
4000
Тип тари
пластикова пляшка
Опис
Засіб призначений для прання кольорових, білих та темних речей. Не містить фосфатів, добре розчиняється у воді та гарно виполіскується, не залишаючи слідів на тканині. Підходить для машинного й ручного прання. Бережно видаляє забруднення та захищає колір тканини.
Спосіб застосування: застосовується для прання всіх різновидів тканин, як білих, так і кольорових. Підходить для прання у всіх різновидах пральних машин. Дозування: дивитися в таблиці. 1 мірний ковпачок — 55 мл.
Заходи безпеки: зберігати в місцях, недоступних для дітей. У разі потрапляння в очі необхідно промити великою кількістю проточної води. У разі потрапляння в шлунок — випити велику кількість води та звернутися до медичного закладу.
Застереження: дотримуйтеся рекомендацій на ярликах одягу під час вибору режиму та температури прання. Після закінчення терміну придатності утилізувати як побутові відходи. Умови зберігання: зберігати в пакованні підприємства-виробника за температури від +5 °C до +30 °C та відносної вологості повітря 50-80% на відстані не менш ніж 1 м від опалювальних (нагрівальних) пристроїв.
Склад
5-30% аніонні ПАР; 5-15% неіоногенні ПАР <5% мило, фосфонати, оптичний відбілювач, ензими Парфуми (бутилфеніл метилпропіонал, цитронелол, лімонен).

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах