Рідкий засіб для прання ЧИСТА ВИГОДА! Universal 2000 мл

Артикул: 2614697
4 л
2 л
99.00 грн
за 1 шт (2 л)
Бренд
Формат
рідина
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Україна
Формат
рідина
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний
Кількість прань
40
Об`єм, мл
2000
Тип тари
пластикова пляшка
Додаткова інформація
Використовувати для прання ледь забруднених і делікатних речей. Можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не можна використовувати з іншими засобами для прання
Опис
Рідкий засіб для прання ЧИСТА ВИГОДА! Universal призначений для ефективного та дбайливого прання різних типів тканин. Цей засіб підходить для прання різних видів тканин, включно з бавовною, льоном, синтетикою, вовною тощо. Він ідеально підходить як для прання білих, так і для кольорових речей. Спеціальні компоненти засобу забезпечують ефективне видалення різних забруднень і плям, включно з плямами від їжі, трави, жиру, фарби та інших органічних і неорганічних речовин. Формула засобу допомагає запобігти зносу та пошкодженню тканин під час прання, зберігаючи їхню структуру та цілісність навіть після багаторазового прання. ЧИСТА ВИГОДА! Universal має приємний аромат, який залишає на вашому одязі свіжий і приємний запах після прання. Рідкий засіб для прання ЧИСТА ВИГОДА! Universal - чудовий вибір для тих, хто шукає універсальний та ефективний засіб для прання різних видів тканин.
Склад
вода, 5-15% аніонні ПАР, <5% хлорид натрію, <5% неіоногенні ПАР, консервант (триетиленгліколь, бензиловий спирт, пропіленгліколь, метилхлорізотіазолінон, метилизотіазолінон), трилон Б, запашник, барвник.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах