Рідкий засіб для прання ЧИСТА ВИГОДА! Color 2000 мл

Артикул: 2614698
для кольорових речей
для темних та чорних речей
універсальний
Бренд
Формат
рідина
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
для кольорових речей

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Україна
Формат
рідина
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
для кольорових речей
Кількість прань
40
Об`єм, мл
2000
Тип тари
пластикова пляшка
Додаткова інформація
Використовувати для прання ледь забруднених і делікатних речей. Можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не можна використовувати з іншими засобами для прання
Опис
Рідкий засіб для прання ЧИСТА ВИГОДА! Color призначений спеціально для догляду за кольоровими тканинами. Унікальна формула засобу допомагає зберегти яскравість і насиченість кольорів вашого одягу, запобігаючи їхньому вицвітанню навіть після багаторазового прання. Спеціальні компоненти засобу ефективно видаляють різні види забруднень і плям, включно з плямами від кави, чаю, жиру та інших органічних речовин, забезпечуючи бездоганну чистоту тканин. Унікальні компоненти в складі засобу запобігають зносу та пошкодженню тканин, роблячи їх м'якими та приємними на дотик навіть після багаторазового прання. ЧИСТА ВИГОДА! Color має приємний і стійкий аромат, який надає вашому одягу свіжість і приємний запах навіть після сушіння. Рідкий засіб для прання ЧИСТА ВИГОДА! Color - чудовий вибір для тих, хто цінує якість і ефективність під час догляду за кольоровими речами.
Склад
вода, 5-15% аніонні ПАР, <5% хлорид натрію, <5% неіоногенні ПАР, консервант (триетиленгліколь, бензиловий спирт, пропіленгліколь, метилхлорізотіазолінон, метилизотіазолінон), трилон Б, запашник, барвник.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах