Програма лояльності

Програма лояльності

Програма лояльності VARUS — це так просто і вигідно! За кожну покупку у VARUS ви отримуєте 1% від суми на свій рахунок. Витрачайте понад 3000 грн в місяць на покупки та отримуйте додаткове нарахування +1% бонусних гривень від суми покупок протягом наступного місяця. Накопичуйте та витрачайте бонусні гривні на покупки у VARUS: 1 бонусна гривня = 1 гривня. При купівлі акційних товарів, позначених спеціальними цінниками, отримуйте ще більше бонусних гривень. Крім того, бонуси подвоюються за покупки в День народження та за день до нього.

Як отримати бонусну картку VARUS?
1

Завантажити мобільний застосунок VARUS у Play Market aбо App Store

2

Встановити VARUS-бот у Viber або Telegram

3

Отримати картку і 3 брелоки на касі супермаркету VARUS за 10 копійок

Як накопичувати бонусні гривні ₴

Отримуйте бонусні гривні за кожну покупку. Бонусні гривні нараховуються після реєстрації картки будь-яким зручним способом: через мобільний застосунок VARUS, боти Viber або Telegram, особистий кабінет на сайті varus.ua або гарячу лінію. Бонусні гривні НЕ нараховуються на тютюнові вироби.

+8₴ бонусних
+1%бонус

Бонусні гривні за покупки

 • Щоб отримати бонусні гривні за покупки, скануйте на касі картку VARUS.
 • Купуйте товари з позначкою додаткових бонусних гривень. Вона вказана на ціннику товара.
 • Сума бонусних гривень для нарахування може змінитися, якщо при оплаті товару ви застосували бонусні гривні або інші знижки.
 • Бонусні гривні, нараховані за товар, анулюються, якщо ви не забрали замовлення, відмовилися від нього або оформили повернення товару.
 • Термін дії картки VARUS?
  Картка має необмежений термін дії. Скористатися нею можна у всіх супермаркетах VARUS.
 • Як дізнатися, скільки бонусних гривень на моїй картці?
  Після активації картки ви можете стежити за кількістю своїх бонусних гривень на сайті varus.ua в особистому кабінеті, у мобільному застосунку VARUS, чат-ботах VARUS у Viber або Telegram, а також бачити цю інформацію на чеках за покупки в магазинах мережі VARUS.
 • Як розрахуватися бонусними гривнями?
  Щоб розрахуватися бонусними гривнями за ваші покупки в магазинах мережі VARUS, потрібно надати касиру картку або показати QR-код картки у мобільному застосунку або ботах VARUS у Viber і Telegram. Бонусними гривнями не можна оплачувати акцизну продукцію та сертифікати.
 • Чи можуть бонусні гривні «згоріти»?
  Так. Якщо ви не використаєте бонусні гривні протягом 12 місяців, вони анулюються.
 • Якщо мені не нарахували або неправильно списали бонусні гривні?
  При виникненні питань щодо неправильного нарахування або списання бонусних гривень з вашої картки, необхідна наявність чека, в якому була здійснена транзакція. При відсутності чека претензії не приймаються.
 • Повернення бонусних гривень при поверненні товару
  При поверненні товару, обраного в якості знижки за накопичення бонусних гривень, списані при цьому бонусні гривні повертаються на бонусний рахунок клієнта. При поверненні товару, який частково оплачено готівкою, частина суми покупки повертається учаснику готівкою, а решта у вигляді бонусних гривень повертається на бонусний рахунок. Якщо за покупку ви розраховувалися з грошового рахунку, такі кошти повертаються готівкою.
 • Що таке грошовий рахунок картки VARUS?
  Грошовий рахунок — це зарахування решти або пряме поповнення бонусної картки коштами, внесеними покупцем на касі супермаркету VARUS.
Home page

Отримуй ще більше бонусів у програмі VARUS

Завантажуйте мобільний додаток

app-store

Питання що часто задаються