Закваска Яготинська Нежирна 0% 450 г

Артикул: 2539166
Бренд
Тип
готова до вживання
Смак наповнювача
без смакового наповнювача
Жирність
0%

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Україна
Тип
готова до вживання
Смак наповнювача
без смакового наповнювача
Вага
450 г.
Жирність
0%
Пакунок
Tetra-пак
Жири
0.05 г/100г
Вуглеводи
4.0 г/100г
Білки
2.8 г/100г
Калорійність ккал
27 ккал/100г
Вологість
95 до, %
Термін придатності
19 днів
Температура зберігання
+2..+6 ºC
Опис
Закваска ТМ «Яготинська» — це унікальний кисломолочний продукт, розроблений фахівцями Яготинського маслозаводу. Закваска виробляється з натурального молока з додаванням біологічно активних молочнокислих бактерій. Продукт містить пробіотичні штами (Lactobacillus acidophilus La-5, Bifidobacterium ВВ-12), термофільні молочнокислі мікроорганізми (Streptococcus thermophilus) і болгарську паличку (Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus).
Закваска «Яготинська» 0% жиру — це кисломолочний напій зі зниженим вмістом жиру, незамінний для тих, хто слідкує за своєю вагою. В Заквасці відсутні стабілізатори та загусники — однорідну консистенцію та густоту продукту забезпечують корисні молочнокислі бактерії, яких в заквасці в 10 разів більше, ніж в кефірі.
Кисломолочна закваска «Яготинська» готова до вживання та продається в зручній упаковці, тому її легко зберігати і брати з собою. Готуйте на основі закваски фруктові та овочеві смузі, а також корисні десерти.
Склад
Молоко коров'яче знежирене, препарат бактеріальний: висококонцентровані культури молочнокислих мікроорганізмів (які містять ацидофільну і болгарську палички)

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах