Лікер Sevico Fior di Limoncello 30% 500 мл

Артикул: 2635548
Даний товар недоступний для обраного вами способу доставки. Будь ласка, оберіть інший доступний спосіб доставки у вашому регіоні.
Тип
фруктовий
Вміст цукру
десертний
Бренд
Вид
лікер
Міцність (% об.)
30
Основа
спирт

Інформація про товар

Вміст цукру
десертний
Вид
лікер
Температура подачі
15-20 °C
Добавки
лимон
Тип
фруктовий
Аромат
Яскравий аромат стиглих лимонів та квітів
Міцність (% об.)
30
Вид тари
скляна пляшка
Основа
спирт
Об`єм, мл
500
Бренд
Упаковка
без пакунку
Поєднуваність
Лікер чудовий у чистому вигляді, з льодом, з морозивом, використовується під час приготування сорбетів, а також чудовий у коктейлях та інших змішаних напоях
Країна виробництва
Італія
Термін зберігання товару
9999
Опис
Лікер Sevico Fior di Limoncello - це ароматний і смачний італійський лікер із назвою, що натякає на його головний інгредієнт - лімончелло. Цей лікер має яскравий, солодкий і освіжаючий лимонний смак і аромат. Він зазвичай слугує чудовим доповненням до післявечірніх десертів, коктейлів або може вживатися самостійно як дигестив. Лікер Sevico Fior di Limoncello часто подають в охолодженому вигляді як аперитив перед їжею або дигестив після неї. Він також може використовуватися для приготування різних коктейлів і десертів. Крім того, його можна додати в чашку гарячої кави для додання аромату і смаку. Лікер Sevico Fior di Limoncello - це насичений і яскравий лимонний лікер, що користується популярністю завдяки своєму освіжаючому смаку та аромату. Він часто асоціюється із сонячною Італією і може стати приємним доповненням до вашого столу або вечірнього відпочинку.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах

Інші категорії ТМ Sevico