Засіб Astonish для підкрохмалювання та легкого прасування 750 мл

Артикул: 2540174
Формат
рідина
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний

Інформація про товар

Країна виробництва
Великобританія
Формат
рідина
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний
Об`єм, мл
750
Тип тари
пластикова пляшка з дозатором
Додаткова інформація
Не використовувати для одягу з позначкою "Тільки сухе чищення". Зберігати у прохолодному місці. Продукт не тестується на тваринах, сертифікованих міжнародною організацією Vegan Society.
Опис
Традиційна англійська сімейна компанія, бізнес якої побудований на основних цінностях, турботі про навколишнє середовище та здоров'я не тільки людей, а й тварин. Компанія виробляє суперефективну побутову хімію, результати використання якої справді дивують. Всі продукти – концентровані та багатофункціональні. Асортименти продукції дозволяє вибрати свою концепцію прибирання будинку: використовувати спеціалізований набір засобів для різних завдань або користуватися декількома мультизадачними засобами для всіх типів поверхонь. Відмінною особливістю Astonish є те, що компанія завойовує свою популярність не через масовану рекламу, а завдяки своїй унікальній продукції, вкладаючи ресурси у розробку інноваційних формул та технологій, що випереджають час. Завдяки такій політиці компанія Astonish пропонує продукт із супер-преміальною якістю за доступною ціною, при цьому забезпечують максимальну результативність. Це те, що робить продукцію Astonish – найкращою, the pinnacle of cleaning (вища міра результативності). Продукція Astonish не тестується на тваринах, не має у своїх складах інгредієнтів тваринного походження, підходить для використання веганами, що підтверджено міжнародними сертифікатами CFI та Vegan Society. Компанія сертифікована за стандартами ISO 9001, ISO 14001, BRC Consumer Products.

Особливості:

• Зручний засіб для полегшення та прискорення процесу прасування виробів із бавовняних та синтетичних тканин. • Для використання на сорочках, блузках, футболках, скатертинах, постільній білизні. • Технологія легкого прасування допоможе надати речам ідеального вигляду: без складок і заломів. • Підкрохмалити. • Переважно при прасуванні деталей, що потребують чітких форм, таких як коміри та манжети. • Зі свіжим ароматом квітів блакитного проліски.
Склад
Вода, етиловий спирт, крохмаль, ароматизатор, спирти С12-13 етоксильовані, розгалужені та лінійні, вода та гідролізований пшеничний білок/силіконовий сополімер, 2-феноксиетанол, метилізотіазолін, бензізотіазолінон.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах