Віскі Johnnie Walker Double Black 12 років 40% 0.7 л

Артикул: 2516815
Вид напою
купажований (Blended)
Витримка
12 років
Міцність (% об.)
40

Інформація про товар

Вид напою
купажований (Blended)
Смак
М'який, зрілий, багатий, округлий, з яскравими відтінками торф'яного диму і обвугленого дуба, з нотами солодкої ванілі і пікантних спецій. Тривалий післясмак демонструє фірмові димні тони з м'якими танінами від дубової бочки.
Аромат
Складний, неповторний букет розкривається насиченими ароматами обпаленого дуба і диму, з наполегливими нюансами родзинок, яблук, груш і цитрусових.
Витримка
12 років
Об`єм, мл
700
Міцність (% об.)
40
Опис
Johnnie Walker Double Black - це купажований віскі з потужним, виразним і димним смаком. До складу Johnnie Walker Double Black увійшли віскі з інтенсивними смаками, пронизаними нотами торф'яного диму, характерними для віскі з островів і Західного узбережжя Шотландії. Дозріває віскі в сильно обвуглених бочках. Наполегливі димні нюанси піднімаються над ароматними шарами, в яких простежуються нотки родзинок і фруктів - яблук, груш і цитрусових. Згодом вони стають м'якше, відчувається солодкість ванілі і пікантність спецій. Їм на зміну приходить післясмак, насичений танінами дуба і стійкими димними відтінками. Найкраще віскі Джонні Волкер Дабл Блек вживати з негазованою мінеральною водою, яка допомагає розкрити його складні шари, насичені стійкими пряними і димними ароматами. Цей дивовижний купаж прекрасно підійде до будь-якої урочистої події.
Склад
Витримані зернові спирти на основі ячмінного солоду та пшениці (вік витримки в середньому близько 10-12 років), вода підготовлена, барвник – цукровий відтінок I (простий) (E150a).

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах