Гель для чищення та дезінфекції унітазів Bref Екселенс Колор Актив + Яскравий блиск Океан 700 мл

Артикул: 2632295
99.00 83.90 грн
за 1 шт (700 мл)
Бренд
Тип засобу
для туалету / унітаза
Формат засобу
гель
Призначення
очищення
Тип пакування
пластикова пляшка з клапаном

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Угорщина
Тип засобу
для туалету / унітаза
Формат засобу
гель
Призначення
очищення
Тип пакування
пластикова пляшка з клапаном
Об`єм, мл
700
Температура зберігання
+ 5ºC до + 40ºC
Умови зберігання
Зберігати в недоступних для дітей місцях.
Опис
Гель для чищення та дезінфекції унітазів Bref Екселенс Колор Актив + Яскравий блиск Океан 700 мл — це десять переваг в 1 продукті для бездоганної чистоти Вашого туалету! За допомогою активної формули засіб очищає унітаз як під обідком, так і нижче рівня води, видаляє іржу, вапняний наліт, бруд і стійкі плями, забезпечує гігієнічну чистоту, дезінфекцію, свіжість і блиск. А нова формула з індикатором зміни кольору підкаже, коли засіб очистив й може бути змитий.
Захисний ковпачок від дітей. Для відкриття захисного ковпачка — натиснути на ковпачок із двох сторін і повернути ліворуч. Для закриття — обережно закрутити ковпачок до клацання. У разі потрапляння засобу на сидіння унітаза негайно змити водою. Не використовуйте для будь-яких інших поверхонь, крім унітаза. Обережно відкривайте продукт і уникайте розбризкування. Закривайте ковпачок продукту повністю після кожного використання та перш ніж викинути у сміття. Зберігати за температури від + 5ºC до + 40ºC, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Продукт і його залишки є небезпечними відходами. Порожні та промиті пляшки можна утилізувати як побутові відходи. Ви не маєте виливати продукт у ґрунт чи воду, або каналізаційну систему у великій кількості без розчинення. Пляшку не можна використовувати повторно.
Небезпечно. Може викликати корозію металів. Викликає серйозні опіки шкіри та пошкодження очей. Може викликати подразнення дихальних шляхів.
Зберігати в недоступних для дітей місцях. Не вдихати пари. Під час використання надягати захисні рукавички/окуляри. У разі ковтання прополоскати рот. Не викликати блювоту. У разі потрапляння на шкіру (чи волосся) негайно промити забруднені частини великою кількістю води. У разі потрапляння в очі обережно промити їх водою упродовж декількох хвилин і негайно звернутися по медичну допомогу. Якщо потрібна консультація лікаря, мати з собою упаковку продукту або етикетку. Використовувати засіб тільки просто неба або в добре вентильованих приміщеннях. У разі проливання продукту негайно протріть, щоб уникнути пошкодження поверхонь.
Зберігати закритим. Утилізувати вміст/контейнер згідно з національним законодавством. Містить: соляну кислоту, пег-2-олеамін.
Компанія Henkel займає передові позиції у світі завдяки брендам і технологіям трьох глобально активних бізнес-напрямів: мийні та засоби для чищення, косметика та клейові технології. Штаб-квартира компанії розташована в Дюссельдорфі, Німеччина.
Склад
<5% неіонні ПАР, дезінфікувальні речовини, вода

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах