Программа лояльности

Програма лояльності

Програма лояльності VARUS — це так просто і вигідно! За кожну покупку у VARUS ви отримуєте 1% від суми на свій рахунок. Витрачайте понад 5000 грн в місяць на покупки та отримуйте додаткове нарахування +1% бонусних гривень від суми покупок протягом наступного місяця. Накопичуйте та витрачайте бонусні гривні на покупки у VARUS: 1 бонусна гривня = 1 гривня. При купівлі акційних товарів, позначених спеціальними цінниками, отримуйте ще більше бонусних гривень. Крім того, бонуси подвоюються за покупки в День народження та за день до нього.

Як отримати бонусну картку VARUS?

Завантажити мобільний застосунок VARUS у Play Market aбо App Store

Встановити VARUS-бот у Telegram

Отримати картку на касі супермаркету VARUS

Як накопичувати бонусні гривні ₴

Отримуйте бонусні гривні за кожну покупку. Бонусні гривні нараховуються після реєстрації картки будь-яким зручним способом: через мобільний застосунок VARUS або Telegram бот, особистий кабінет на сайті varus.ua або гарячу лінію. З 01.01.24 року бонусні гривні не нараховуються на тютюнові та алкогольні вироби.

+8₴ бонусных
+1%бонус

Бонусные гривны за покупки

 • Щоб отримати бонусні гривні за покупки, скануйте на касі картку VARUS.
 • Купуйте товари з позначкою додаткових бонусних гривень. Вона вказана на ціннику товара.
 • Сума бонусних гривень для нарахування може змінитися, якщо при оплаті товару ви застосували бонусні гривні або інші знижки.
 • Бонусні гривні, нараховані за товар, анулюються, якщо ви не забрали замовлення, відмовилися від нього або оформили повернення товару.
 • Термін дії картки VARUS?
  Картка має необмежений термін дії. Скористатися нею можна у всіх супермаркетах VARUS.
 • Як дізнатися, скільки бонусних гривень на моїй картці?
  Після активації картки ви можете стежити за кількістю своїх бонусних гривень на сайті varus.ua в особистому кабінеті, у мобільному застосунку VARUS, чат-боті VARUS у Telegram, а також бачити цю інформацію на чеках за покупки в магазинах мережі VARUS.
 • Як розрахуватися бонусними гривнями?
  Щоб розрахуватися бонусними гривнями за ваші покупки в магазинах мережі VARUS, потрібно надати касиру картку або показати QR-код картки у мобільному застосунку або чат-боті VARUS у Telegram. Бонусними гривнями не можна оплачувати акцизну продукцію та сертифікати.
 • Чи можуть бонусні гривні «згоріти»?
  Так. Якщо ви не використаєте бонусні гривні протягом 12 місяців, вони анулюються.
 • Якщо мені не нарахували або неправильно списали бонусні гривні?
  При виникненні питань щодо неправильного нарахування або списання бонусних гривень з вашої картки, необхідна наявність чека, в якому була здійснена транзакція. Звернутися з проблемою можливо до гарячої лінії або в службу підтримки у Telegram боті. При відсутності чека претензії не приймаються.
 • Повернення бонусних гривень при поверненні товару
  При поверненні товару, обраного в якості знижки за накопичення бонусних гривень, списані при цьому бонусні гривні повертаються на бонусний рахунок клієнта. При поверненні товару, який частково оплачено готівкою, частина суми покупки повертається учаснику готівкою, а решта у вигляді бонусних гривень повертається на бонусний рахунок. Якщо за покупку ви розраховувалися з грошового рахунку, такі кошти повертаються готівкою.
 • Що таке грошовий рахунок картки VARUS?
  Грошовий рахунок — це зарахування решти або пряме поповнення бонусної картки коштами, внесеними покупцем на касі супермаркету VARUS.
Loyalty page

Загружайте приложение VARUS и оцените преимущества

app-store google-play

Часто задаваемые вопросы