Подарунковий набір ARKO Men Піна для гоління Sensitive 200 мл + Крем після гоління Sensitive 50 мл + Гель для душу та шампунь 2 in 1 Crystal 260 мл

Артикул: 2601666
Даний товар недоступний для обраного вами способу доставки. Будь ласка, оберіть інший доступний спосіб доставки у вашому регіоні.
Бренд
Кількість предметів в наборі
3 шт.
Пакунок
подарункова коробка
Вміст набору
засіб після гоління, піна для гоління, гель для душу

Інформація про товар

Бренд
Кількість предметів в наборі
3 шт.
Країна виробництва
Туреччина
Пакунок
подарункова коробка
Вміст набору
засіб після гоління, піна для гоління, гель для душу
Опис
Подарунковий набір ARKO Men Піна для гоління Sensitive 200 мл + Крем після гоління Sensitive 50 мл + Гель для душу і шампунь 2 in 1 Crystal 260 мл. Менше зусиль і більше комфорту. • ARKO Men - один з лідируючих брендів на ринках продуктів для і після гоління. • Лінійка бренду представлена, як традиційними кремами і піною для гоління, так і новими продуктами - лосьйонами після гоління і освіжаючими гелями для душу. "Для справжніх чоловіків" - в цьому слогані втілені уявлення про тих, для кого створений продукт. Героями ARKO Men є справжні, реальні чоловіки, для яких зручність і простота у використанні разом з оптимальною вартістю є ключовими вимогами до засобів догляду. Саме для таких чоловіків ARKO Men розробляє продукти, які даватимуть швидкий і відмінний результат щодня.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах