Кондиціонер для білизни Silan Derma&Care 1364 мл

Артикул: 2639603
Derma&Care
Fascinating Jungle
Relaxing Maldives
Тип
кондиціонер
Тип білизни
універсальний
Кількість прань
50 - 75
Наявність фосфатів
ні

Інформація про товар

Країна виробництва
Австрія
Тип
кондиціонер
Тип білизни
універсальний
Кількість прань
62
Наявність фосфатів
ні
Додаткова інформація
Для тканин з дихальною мембраною (GoreTex) і текстильних виробів з мікроволокна не потрібно використовувати кондиціонер, тому що він призведе до зниження їх функціональності. Обов'язково дотримуйтеся інструкції з дозування, яка знаходиться на етикетці. Якщо Ви використаєте недостатню кількість Silan, він не зможе проявити свою функціональність. Якщо під час прання використати занадто багато Silan, особливо для ворсистих тканин, це може привести до недостатнього надходження води в такі речі під час полоскання. <br> Кондиціонер сумісний із пральними машинами з верхнім та фронтальним завантаженням.
Об`єм, мл
1364
Пакунок
пластикова пляшка
Температура зберігання
+5..+40 ºC
Умови зберігання
не допускати попадання в очі, зберігати у недоступному для дітей місці
Опис
Кондиціонер Silan Сенсітів Derma & Care* з унікальною формулою, розробленою спеціально для білизни людей з чутливою шкірою та дітлахів, сподобається Вам і Вашим близьким!
*Протестовано незалежним дерматологічним дослідницьким інститутом Dermatest. Тестування та сертифікат підтверджують використання продукту у концентрації, згідно інструкції із застосування.
Він дарує надзвичайну м’якість та делікатний гіпоалергенний аромат. Активні інгредієнти розгладжують волокна, пом’якшують тканину і таким чином запобігають подразненню шкіри. Крім того, Silan зменшує електризацію речей і полегшує прасування. Насолоджуйтеся довготривалим ніжним та гіпоалегренним ароматом під час кожного прання з Silan.
Склад
5-15% катіонні ПАР, ароматизатори, мурашина кислота

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах