0
- За популярністю
- За додаванням
- Спочатку дешевші
- Спочатку дорожчі
Ефірна олія – ароматна рідина, яку одержують із різних частин різних рослин, наприклад, плодів, квітів, листя, стебел. У косметології такі олії використовують для догляду за шкірою обличчя та тіла, масажу, ароматерапії, збагачення косметичних засобів і не тільки.
Ефірна олія – це концентрований засіб, який одержують із рослинної сировини методом парової дистиляції (або за іншими технологіями). У результаті олія має дуже сильний і стійкий запах, тому використовувати його в чистому вигляді можна тільки в поєднанні з іншими маслами або з базовим.
Ефірні олії знайшли широке застосування в медицині, косметології та парфумерії. Вони допомагають зберегти красу і здоров'я, позитивно впливають на весь організм. А скільки знаменитих парфумів було створено саме на ефірних оліях!
Ефірними оліями називають леткі речовини, що виділяються рослинами у процесі життєдіяльності. Ці речовини мають специфічний запах і надають на організм людини різний вплив. Одні можуть заспокоювати, інші налаштовувати працювати, треті розслаблювати перед сном тощо.
Саме тому варто купити ефірні олії, адже це недорогі та корисні помічники зі стійким ароматом. Залежно від вихідної рослини, масло може мати корисний ефект, якщо додати його до складу косметичних засобів:
Почули. Захищає шкіру від старіння через вплив УФ-променів.
Чайне дерево, лаванда. Ці масла лікують вугровий висип і є відмінною його профілактикою.
Мірра. Заспокоює чутливу шкіру.
Сандалове дерево. Розгладжує зморшки.
Розмарин, гвоздика, м'ята. Ці масла благотворно позначаються на волоссі і прискорюють його зростання.
Якщо вам подобається запах ефірних олій, але ви не знаєте, чи варто замовити ефірні олії онлайн, то однозначно варто. Їх можна додавати до:
туалетну воду чи парфуми;
косметику;
косметичні засоби для особистої гігієни;
косметику для автомобілів (та освіжувачі повітря для авто);
арома-дифузори та арома-лампи;
миючі засоби та засоби для прання, прибирання;
ароматичні свічки і не лише.
Ціна на ефірні олії в Україні при цьому формується з кількох критеріїв:
Цінність самої олії. Найдорожчі – це олії жасмину, меліси, троянди, туберози тощо.
Об'єм баночки. Це може бути 5 мл, 10 мл, 15 мл та більше.
Бренд. Різні виробники одержують олії за різними технологіями – це також впливає на вартість.
Купити арома олії (по одному або в наборі) можна в інтернет-магазині VARUS. Ми пропонуємо натуральні ефірні олії в асортименті (цитрусові, пряні, квіткові та інші) з доставкою.