Станок для гоління чоловічий Gillette Fusion5 ProGlide Flexball з 2 змінними картриджами

Артикул: 2597393
Бренд
Тип станка
багаторазовий
Тип головки бритви
плаваюча
Кількість лез в картриджі
5 шт.
Кількість станків в пакунку
1 шт.
По типу шкіри
для звичайної

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Польща
Тип станка
багаторазовий
Тип головки бритви
плаваюча
Фірмова лінійка
Fusion5 ProGlide Flexball
Кількість лез в картриджі
5 шт.
Кількість станків в пакунку
1 шт.
Додаткові картриджі
2 шт.
По типу шкіри
для звичайної
Тип пакунку
блістер
Опис
Чоловіча бритва Gillette Fusion ProGlide з технологією Flex Ball. Слід контурам особи, видаляючи практично кожен волосок. 5 високоточних лез для неймовірного комфорту. Бритва ProGlide з найтоншими лезами Gillette (перші 4 з них - такі ж, як в ProShield) рухається з меншим тертям, ніж Fusion. На зворотному боці цієї бритви є точний триммер, що допомагає надавати чіткий контур в важкодоступних місцях, в тому числі на бакенбардах і ділянках шкіри над верхньою губою. Однією змінної касети вистачає на один місяць гоління. До цієї бритві Fusion ProGlide підходять будь-які змінні касети від бритв Fusion.

Особливості:

• Надзвичайно тонкі леза Gillette (перші 4 з них - такі ж, як в ProShield). • Менше тертя (в порівнянні з Fusion). • Чоловіча бритва ProGlide з технологією Flex Ball слід контурам особи, видаляючи практично кожен волосок. • 5 високоточних лез забезпечують комфортне гоління з меншим тиском кожного з лез (в порівнянні з Mach3). • Точний тример на зворотному боці прекрасно підходить для важкодоступних місць (бакенбард і ділянок шкіри над верхньою губою). • 1 змінної касети вистачає на місяць гоління. • Підходять будь-які леза від бритв Fusion.
Склад
Змащувальна смужка: ПЕГ-115м, ПЕГ-7М, ПЕГ-100, діоксид кремнію, пентаерітрітілтетра-ді-трет-бутілгідроксігідроціннамат, олія виноградних кісточок, олія авокадо, трис (ді-трет-бутил) фосфіт, БГT, гліколь

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах