Сіль морська Pripravka з копченою паприкою 200 г

Артикул: 2628928
Бренд
Тип
морська
Йодована
ні
Пакунок
Doy-пак

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Туреччина
Тип
морська
Йодована
ні
Вага
200 г.
Пакунок
Doy-пак
Вологість
75 до, %
Опис
Серія Смачна сіль від Приправка - це морська фінішна сіль з натуральними прянощами. Сама назва говорить, що фінішну сіль необхідно додавати безпосередньо перед подачею блюда.
Смачна сіль з копченої паприкою — це повністю натуральна приправа з солодкуватої ноткою паприки і легким присмаком копчення. Додасть будь-якої страви пікантний смак. Універсальна сіль, яка стане повноцінною заміною кухонної солі.
Найпопулярнішими видами солі в Україні є кам'яна сіль, сіль «Екстра» і морська. Зазвичай, будь-яка сіль проходить додаткову обробку, щоб мати білий колір і не комковаться:
відбілювання хімічними реагентами — наприклад, кислотної промиванням SO2 (діоксидом сірки) — небезпечний хімічний реагент, який викликає порушення функцій дихання і руйнує білки в організмі людини, і знижує рівень В1.
додавання антизлежувач, наприклад е-536 (фероціанід калію). Антизлежувач е-536 є забороненим в деяких країнах, так як він використовується не для харчової промисловості, а для виготовлення пігментів, фарбування шовку, у виробництві ціаністих з'єднань, феритів і кольорового паперу.
При виробництві солі «Приправка» не використовує ніякі відбілювачі і антизлежувач.
Склад
Сіль морська (93.7%), паприка мелена, паприка копчена (0.5%), натуральний ароматизатор Дим, натуральний екстракт паприки

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах