Крила кальмара смужками сушені дефростовані вагові

Артикул: 2658240
Сервис подписки позволяет создать собственный список продуктов, которые будут доставляться автоматически по удобному для вас графику
Сервис подписки позволяет создать собственный список продуктов, которые будут доставляться автоматически по удобному для вас графику
90,99 ₴
за 100 г
Бренд
Тип предложения
Вагові
Вид рыбы / морепродукта
Кальмар
Формат выпуска
Смужки
Обработка
Сушені

Информация о товаре

Бренд
Страна производства
Україна
Тип предложения
Вагові
Вид рыбы / морепродукта
Кальмар
Формат выпуска
Смужки
Обработка
Сушені
Смакова добавка
Без добавки
Упаковка
Пакет
Срок хранения товара
270
Температура хранения
0..+25 °C
Описание

Крила кальмара смужками сушені — це вишукана морська закуска, яка відрізняється від класичного філе кальмара більш щільною та хрусткою текстурою. Завдяки особливій обробці та помірному сушінню, смужки зберігають соковитість та насичений аромат морепродуктів. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує оригінальні смаки та шукає поживний перекус з низьким вмістом жиру.

Смужки мають приємний світло-кремовий колір і збалансований смак, який чудово поєднується з різними напоями. Ваговий формат дозволяє придбати необхідну кількість снеку як для великої компанії, так і для індивідуального задоволення.

Переваги

  • Унікальна щільна текстура, що робить жування приємним і тривалим;
  • Висока концентрація природного білка, що сприяє швидкому насиченню;
  • Зручна нарізка довгими смужками — продукт повністю готовий до вживання;
  • Натуральний склад без зайвих домішок, що зберігає справжній смак моря;
  • Низька калорійність у порівнянні з м'ясними снеками чи чіпсами.

Зберігання

Зберігати у сухому та добре провітрюваному місці при температурі від 0 до +25 °C. Після придбання на вагу продукт краще тримати у герметичній тарі або паперовому крафт-пакеті в холодильнику протягом 5-7 діб.

Чому варто купити онлайн

Купити крила кальмара онлайн на VARUS.ua — це вигідно та швидко. Ви можете легко замовити потрібну вагу продукту, орієнтуючись на актуальну ціна та спеціальні пропозиції. Доступна досставка до дверей або зручний самовивіз, що робить покупку максимально комфортною.

FAQ

  • Чим крила кальмара відрізняються від кілець або тушки? Крила мають більш волокнисту і щільну структуру, вони дещо жорсткіші за філе, що надає їм особливої пікантності.
  • Чи входять до складу ще якісь морепродуктти? Ні, до складу входить лише дефростоване м'ясо кальмара.

Отзывы

Похоже, что на этот товар пока нет отзывов. Стань первым, кто оставит свой отзыв!

Наличие в магазинах

Мы рекомендуем посмотреть

Кальмар стружкою солоно-сушений 50 г

[object Object]

за 1 шт

69.90
48,9 ₴ -30%

Анчоуси Морські 18 г

[object Object]

за 1 шт

36,9 ₴

Палочки з лосося Veladis Оригінальні 40 г

[object Object]

за 1 шт

42.90
34,9 ₴ -19%

Кальмар Varto солоно-сушений 35 г

[object Object]

за 1 шт

49.60
34,9 ₴ -30%

Кільця кальмара Varto копчені 18 г

[object Object]

за 1 шт

33.90
23,9 ₴ -29%

Жовтий смугастик солоний сушений 50 г

[object Object]

за 1 шт

60.90
42,9 ₴ -30%

Путасу Varto сушена солона 30 г

[object Object]

за 1 шт

39.90
27,9 ₴ -30%

Путасу шинкована солоно-сушена 50 г

[object Object]

за 1 шт

56.90
39,9 ₴ -30%

Кальмар смужками солоно-сушений 50 г

[object Object]

за 1 шт

69.90
48,9 ₴ -30%

Другие категории ТМ Без TM