Горілка Хлібна cльоза Самогон 40% 0,5л

Артикул: 2557062
Вид горілки
класична
Клас
преміум
Міцність (%)
40

Інформація про товар

Країна виробництва
Україна
Тип пропозиції
одна пляшка
Вид горілки
класична
Клас
преміум
Об`єм, мл
500
Міцність
40% об.
Міцність (%)
40
Тип тари
скляна пляшка
Жири
0 г/100г
Вуглеводи
0.2 г/100г
Білки
0 г/100г
Калорійність ккал
233.2 ккал/100г
Вологість
до 85%
Температура зберігання
-5..+25 ºC
Опис
Сімферопольський вино-коньячний завод — одне з провідних підприємств України з виробництва коньяків, горілки та інших алкогольних напоїв.
Екологічно чисті території — це головний принцип розміщення виробничих майданчиків ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод»
Перший виробничий комплекс СВКЗ був побудований ще в радянські часи, а у 2009 р. повністю переобладнаний сучасним обладнанням. Другий виробничий комплекс був відкритий на материковій частині України у 2014 році, після повної модернізації колишнього горілчаного виробництва.
«СВКЗ» об'єднує старі традиції українського коньячного та горілчаного виробництва та сучасні технології.
Високоякісна сировина та найсучасніше обладнання під керуванням кваліфікованої команди професіоналів дали змогу довести кожен виробничий етап до досконалості, що є запорукою успішної роботи заводу. Саме тому продукти, створені на Сімферопольському вино-коньячному заводі, ні з чим не порівняти.
Склад
Спирт етиловий ректифікований Люкс, вода питна підготовлена, ароматний спирт дріжджів хлібопекарських, ароматний спирт житнього хлібу, настій хрону, цукор, мед натуральний, ароматична емульсія замутнювач

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах