Бренді Аркадія 8 років витримки 40% 0.5 л

Артикул: 2632327
295.00 грн
за 1 шт (500 мл)
Бренд
Тип
марочний
Маркування Україна
КВВК
Вид напою
бренді
Міжнародне маркування
немає

Інформація про товар

Тип тари / пакунку
без пакунку
Жири
0 г/100г
Вуглеводи
1.47 г/100г
Калорійність ккал
998 ккал/100г
Міцність (% об.)
40
Білки
0 г/100г
Тип
марочний
Регіон
Південний Схід України
Витримка
8 років
Гастрономічна цінність
Фрукти, виноград, сири, кава, сигара, морепродукти, шоколад
Вид напою
бренді
Вид тари
скляна пляшка
Міжнародне маркування
немає
Аромат
Неповторний аромат
Температура зберігання
+5..+25 ºC
Об`єм, мл
500
Бренд
Маркування Україна
КВВК
Країна виробництва
Україна
Смак
Поєднання коньячних спиртів середнього віку не менш ніж 8 років з особистих виноградників з коньячними спиртами 10-12 років витримки, має ванільно-шоколадний смак.
Термін зберігання товару
730
Опис
Одеський Коньячний Завод — найстаріше підприємство галузі в Україні, яке до 1956 року було єдиним виробником коньяків у країні. Сьогодні коньяк випускають приблизно 200 українських компаній, і лише одиниці з них, зокрема ОКЗ, виготовляють його з власних коньячних спиртів і мають повний цикл виробництва. Завдяки цьому Одеський Коньячний Завод багато років залишається флагманом вітчизняного коньячного ринку. Свою роботу підприємство розпочало у 1899 році: саме тоді на ОКЗ був налагоджений випуск перших коньяків.
Історія заводу нерозривно пов'язана з династією Шустових. Успішні промисловці та меценати багато зробили для становлення й розвитку коньячної справи в Україні. У 1900 році шустовський коньяк був представлений на Всесвітній виставці в Парижі. Методом сліпої дегустації світові експерти визнали його найкращим. Проте власник торгової марки відмовився від Гран-прі, зажадав натомість отримати право називати свій напій cognac — так само, як французькі виробники. У створенні коньяків фахівці ОКЗ ось уже понад сто років ґрунтуються на класичних французьких традиціях. Процес виробництва практично ідентичний тому, що застосовується найкращими коньячними домами Франції.
Цех спиртокуріння Одеського Коньячного Заводу — найбільший у Європі. У сезон викурювання спирту на 16 перегінних апаратах тут дистилюють до 30 млн літрів виноматеріалів й отримують до 5 тисяч літрів абсолютного алкоголю на добу. Завод обладнаний класичними французькими перегінними установками. У цехах витримки ОКЗ зберігається найбільший в Україні та навіть СНД запас коньячних спиртів — понад 15 тисяч бочок. З них 15% — старі та дуже старі спирти віком до 50 років.
Зараз Одеський коньячний завод випускає ординарні коньяки під відомими торговими марками «Шустов», ESTE, а також марочні «Чайка», «Аркадія», «Ювілейний». У портфелі ОКЗ є й колекційна продукція — це коньяки «Одеса», «Золотий Дюк», що створюються з коньячних спиртів віком від 11 до 20 років. Усі марочні та колекційні коньяки виготовляються з власних коньячних спиртів підприємства.
Склад
Спирти коньячні витримані високоякісні 100% власного виробництва середнього віку не менше 8 років, вода питна пом'якшена, цукор

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах

Інші категорії ТМ ОКЗ