0
- За популярністю
- За додаванням
- Спочатку дешевші
- Спочатку дорожчі
Ікра заморська. Ні, не баклажанна! Ікра різних видів риб – найкращий делікатес, визнаний кухнями багатьох країн світу. Звичайно ж, буває не тільки червона та чорна, тому якщо хочете спробувати щось нове, варто розібратися у класифікації цього продукту.
Ну а якщо ви напевно знаєте, що вам потрібно, можете просто купити ікру в Києві в інтернет-магазині VARUS.
Насамперед ікра ділиться за кольорами, а в кожному кольорі є ще й свої варіанти.
Ікра чорна
Вважається преміум морепродуктом, який одержують із осетрових порід риб (а їх не менше 25 видів!). Але в нашій кухні популярні три основні види чорної ікри:
Осетрова. Найпопулярніша, діаметром до 1,5 мм з різким смаком та морським ароматом.
Білужя. Отримують її з найбільших осетрових – білуги. Кожна ікринка діаметром до 2,5 мм. Має легкий горіховий смак.
Севрюжа. Найдрібніша ікра до 1 мм у діаметрі, смак легкий та не надто насичений.
Ціна на ікру в Україні, звичайно ж, залежить від кольору та сорту. І червона у цьому списку – найоптимальніша. Одержують її з лососевих порід риби. Найчастіше це тихоокеанські нерестові сорти – кета, горбуша, нерка, сьомга та не тільки. Зустрічається також варіант із форелі.
Важливо! У червоної ікри є лише один сорт – зернистий. А за цінністю найшанованіша – ікракети. Розмір ікринок може сягати навіть 7 мм. Ікра інших лососевих вже менша.
Вартість ікри червоної завжди доступніша, тому що добувають її у великих кількостях.
Це ікра із менш цінних порід риб. Мінтай, тріска та інші – ось її основа. Але за поживною цінністю вона не надто поступається осетровій ікрі. Коштує дешевше, тому що дуже доступна. Відтінок може бути жовтуватим, помаранчевим або рожевим – все залежить від місця проживання риби.
Цю ікру отримують із щуки, ляща, окуня, вобли, судака тощо. Одна з найдоступніших, а й поживна цінність не висока. Її часто сушать або в'ялять як закуски до пінного. Ікринки дуже дрібні – 1-1,5 мм.
Але щучу ікру в цьому сегменті виділяють особливо, ще називаючи янтарною – раніше її цінували в Європі не менше за червону та чорну. У ній багатий вітамінно-мінеральний комплекс та багато користі.
Це ікра леткої риби, яку в Україні найчастіше використовують для приготування суші та ролів. Вона дуже корисна та калорійна, колір – оранжево-червоний.
Японці можуть підфарбовувати ікринки тобіко в чорний і навіть зелений колір (барвники використовують натуральні - чорнило каракатиці, васабі).
Якщо ви бажаєте замовити ікру з доставкою, вибирайте найкращі консерви від перевірених брендів в інтернет-магазині VARUS. Смачна ікра в інтернет-магазині онлайн доступна з доставкою кур'єром або самовивізом.