Геролакт Яготинський 3,2% 500 г

Артикул: 2544183
33.10 грн
за 1 шт (500 г)
Бренд
Вид продукту
геролакт
Смак
натуральний
Добавки
без добавок
Жирність (%)
3.2

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Україна
Вид продукту
геролакт
Смак
натуральний
Добавки
без добавок
Жирність (%)
3.2
Об`єм, мл
0
Вміст лактози
з лактозою
Спеціальне призначення
універсальні
Тип тари
Tetra-пак
Жири
3.2 г/100г
Вуглеводи
5.5 г/100г
Білки
3.5 г/100г
Калорійність ккал
65 ккал/100г
Термін придатності
3 тижні
Температура зберігання
+4 (+/-2) ºC
Умови зберігання
Зберігати в сухому прохолодному місці
Опис
Геролакт — це інноваційний функціональний кисломолочний продукт на українському молочному ринку. Унікальність напою уособлюється його походженням, історією, складом та індивідуальними характеристиками.
Історія походження цього напою починається ще з 1984 року. Тоді науковці Інституту продовольчих ресурсів, Інституту геронтології, Інституту мікробіології і вірусології поставили за мету — знайти секрет довголіття мешканців гірського району Абхазії. Технологія кисломолочного напою була розроблена із застосуванням спеціального бактеріального концентрату на основі традиційних молочнокислих бактерій та культури, характерної для довгожителів Абхазії.
Геролакт відрізняється від інших кисломолочних напоїв особливістю складу його мікрофлори та компонентного складу рецептури. Зокрема, напій містить бактерії Streptococcus thermophiles та пробіотик Enterococcus faecium.
Склад
Молоко коров'яче незбиране, молоко знежирене, бактеріальний концентрат (бактерії видів Streptococcus thermophilus та Enterococcus faecium), молоко сухе знежирене (1.7%), ячмінно-солодовий екстракт (1.2%), вітаміни Е (токоферол) та С (аскорбінова кислота)

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах