Гель для прання Grunwald Universal для кольорових та білих тканин 2 л

Артикул: 2630707
Формат
гель
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний

Інформація про товар

Країна виробництва
Україна
Формат
гель
Тип білизни
для всіх типів
Колір тканини
універсальний
Кількість прань
57
Об`єм, мл
2000
Тип тари
Doy-пак
Додаткова інформація
Пом'якшувальна властивість гелю відновлює і зберігає світловідбивну здатність тканин, тому колір залишається глибоким і насиченим навіть при частому пранні. При виборі додаткових коштів варто враховувати їхню дію на текстуру волокон.
Опис
Універсальний гель для прання кольорового та білого одягу Grünwald забезпечує делікатний догляд та захист кольору вашого одягу. Це чудове рішення для щоденного прання. Завдяки відсутності твердих частинок не ушкоджує волокна тканини і не руйнує барвник. Система захисту та відновлення кольору, що входить до складу гелю для прання, фіксує барвники на тканині, перешкоджаючи вимиванню та змішуванню кольору. Функціональні добавки у комплексі з ефективними ПАР видаляють плями різного походження. Додаткові полімери пригладжують волокна тканини, тим самим ускладнюючи прилипання забруднень до тканини надалі. Універсальний гель для прання Grünwald не містить загусники, ферменти, барвники та фосфати. Цілком безпечний для шкірних покривів людини та природи.
Склад
5-15% аніонні ПАР, <5% хлорид натрію, неіоногенні ПАР, трилон Б, запашник, піногасник, бензізотіазолінон та метилізотіазолінон, барвник.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах