Гель-диски Persil універсальні 41 шт.

Артикул: 2630688
для кольорової тканини
універсальний
11 шт.
11 шт.
41 шт.
38 шт.
Наявність фосфатів
ні
Бренд
Колір тканини
універсальний
Пакунок
Doy-пак
Кількість капсул (шт.)
41

Інформація про товар

Наявність фосфатів
ні
Бренд
Колір тканини
універсальний
Додаткова інформація
Підходить для всіх типів тканин. Для виробів із вовни та шовку рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби. Дотримуйтесь рекомендацій на ярликах одягу та паспорті пральної машини у виборі режиму прання та температури Білу білизну стирайте окремо від кольорової Зберігати від прямих сонячних променів при температурі не вище 35 °C та відносній вологості повітря не більше 95% Ефективний при температурі від 20 °C до 95 °C Тримайте упаковку закритою після використання. Оболонка (плівка) диска на 100% розчиняється у воді. Не стискайте, не кусайте та не надрізайте капсули. Торкніться дисків лише сухими руками, щоб уникнути ризику протікання.
Пакунок
Doy-пак
Країна виробництва
Сербія
Кількість капсул (шт.)
41
Термін зберігання товару
547
Опис
Persil Диски 4 в 1 – засіб, що забезпечує досконалу чистоту та свіжість білизни. Диски Persil видаляють навіть найглибші плями, не ушкоджуючи при цьому тканину. Кожна з чотирьох камер у диску містить потужну формулу, розроблену для роботи у 4 ключових напрямках: видалення плям, забезпечення довготривалої свіжості, яскравості одягу та догляду за тканиною. Просто покладіть диск у барабан пральної машини. Формула Persil допомагає забезпечити ефективне видалення забруднень, зберігаючи при цьому білизну одягу, навіть після кількох циклів прання.
Склад
15–30% неіоногенні ПАР, аніонні ПАР; 5-15% мило; <5% фосфонати; оптичний відбілювач; ензими; ароматизатори (Гераніол, Ліналоол).

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах