Туалетні блоки для унітаза Bref Color Active Евкаліпт 3 шт.

Артикул: 2632294
180.00 138.90
за 1 шт (150 г)
Кількість в пакунку
3 шт.
Бренд
Тип аромату
фірмовий
Пакунок
блістер
Тип
туалетний блок

Інформація про товар

Кількість в пакунку
3 шт.
Бренд
Умови зберігання
Тримати якомога далі від харчових продуктів Уникати прямого контакту з руками Не використовувати для миття рук, обличчя, тіла або посуду, який контактує з їжею.
Тип аромату
фірмовий
Аромат
Евкаліпт
Країна виробництва
Угорщина
Пакунок
блістер
Термін зберігання товару
1095
Тип
туалетний блок
Температура зберігання
+5..+40С
Опис
Компанія Henkel посідає передові позиції у світі завдяки брендам і технологіям трьох глобально активних бізнес-напрямів: мийні та засоби для чищення, косметика та клейові технології. Штаб-квартира компанії розташована в Дюссельдорфі, Німеччина.
Завдяки силі Bref Color Active Ви отримуєте чистоту та свіжість навіть між змиваннями! Дійсно, з кожним змиванням цей туалетний блок із чотирма кульками утворює очисну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту. Також кульки забарвлюють воду у туалеті в блакитний, фіолетовий або аквамариновий колір. У такий спосіб, залишаючись у воді, активні компоненти туалетного блока надалі діють навіть між змиваннями!
Одного блока Bref Color Active вистачає до 250 змивань.
Склад
>30% аніонні ПАР, 5-15% неіонні ПАР, Комплексоутворювач, Розчинник, Запашник (зокрема альфа-ізометил іонон, бутилфеніл, метилпропіональ, кумарин, лімонен), Вода, Барвник

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах