Одноразові станки для гоління чоловічі Gillette Blue 3 Comfort 3 шт

Артикул: 2507504
154.90 грн
за 1 шт (54 г)
Бренд
Тип станка
одноразовий
Тип головки бритви
фіксована
Кількість лез в картриджі
3 шт.
Кількість станків в пакунку
3 шт.
По типу шкіри
для звичайної

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Польща
Тип станка
одноразовий
Тип головки бритви
фіксована
Фірмова лінійка
Blue 3 Comfort
Кількість лез в картриджі
3 шт.
Кількість станків в пакунку
3 шт.
Додаткові картриджі
без додаткових картриджів
По типу шкіри
для звичайної
Тип пакунку
блістер
Опис
До 10 процедур комфортного гоління однієї одноразовою бритвою? Таке можливо з Gillette Blue3 Comfort, оснащеної трьома незалежно підвішеними лезами із хромовим покриттям і плаваючою головкою, яка повторює контури особи. Її поліпшена змащуюча смужка з активируемой водою технологією Comfortgel робить процедуру неймовірно комфортною. Бритва має неслизьку прогумовану ручку для кращого контролю і на 100% легше промиваються леза (в порівнянні з BlueII Plus).

Основні переваги:

• Верстат забезпечує ідеально гладке гоління - поліпшена змащуюча смужка з активируемой водою технологією Comfortgel робить процедуру неймовірно комфортною. • Змащувальні речовини змиваються на 100%. • Легше промиваються леза (в порівнянні з BlueII Plus). • Є 3 рухомих леза для гладкого і комфортного гоління. • Плаваюча головка бритви повторює контури особи. • Верстат має неслизьку прогумовану ручку для кращого контролю. • Кожна пристрій забезпечує до 10 якісних процедур гоління.
Склад
Змащувальна стрічка: ПЕГ-115M, ПЕГ-7M, ПЕГ-100, діоксид кремнію, пентаеритритил, тетра-ді-т-бутил гідроксигідроциннамат, бутилгідрокситолуол, етиленгліколь

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах