Торт Ukie Sweets Медко 150 г

Артикул: 2660551
Сервис подписки позволяет создать собственный список продуктов, которые будут доставляться автоматически по удобному для вас графику
Сервис подписки позволяет создать собственный список продуктов, которые будут доставляться автоматически по удобному для вас графику
127.90
72,9 ₴ -43%
за 1 шт (150 г)
Бренд
Тип коржей
Бісквітні
Основа начинки
Кремова
Декоративные элементы
Присипка

Информация о товаре

Бренд
Страна производства
Україна
Тип коржей
Бісквітні
Основа начинки
Кремова
Оформление
Присипка
Добавки
Без добавок
Декоративные элементы
Присипка
Жиры
8,10 г/100 г
Углеводы
41,60 г/100 г
Белки
4,70 г/100 г
Калорийность ккал
305,0 ккал/100г
Срок хранения товара
12
Состав
Цукор білий кристалічний, кондитерського крему (вода з костоплями, гідрогенізована рослинна оля (пальмове зерно), кристал цукру білію, стабілізатори (моно- та дигліцериди жирних кислот, харчова добавка стеаройл-2-лактилат натрій, харчова добавка ефірі, гліцерин і жирні кислоти, гелан, карагенан), декстроза, коабсорбуючий агент сорбіт, консервант калій-сорбат, ароматизатор «Пломбір»), молоко не-збіран, згущене з цукром (коров'яче молоко, молоко) Сметана, молочне молоко, молочні вершки), молочна суміш із сметани (коров'яче молоко, коров'яче молоко, замінник молочного жиру (гідрогенізована соняшникова та пальмова олія, емульгатор (моно- та дигрові жирні кислоти), ароматизатори «butter-tops», антиоксидант, натуральний барвнік «$\beta$-каротин"), маргарин (олій соняшникова, пальмові та пальмові зерна дезодоровані, у натуральній та приватній гідрогенізованій вігліаді, водяній пітні, емульгаторах (моно- та дигліцериди жирних кислот, соєв лецитин)), курячих яєць, борошнських пшеничних високих гатунках, водяній пітні, сироватці молочної дрії, розпушувача гідрокарбонату натрію, ароматизатора ваніліну, регулятора кислотності (лимонної кислоти), кухонній солі, консерванту сорбату калію.
Описание

Торт Ukie Sweets Медко — це порція справжньої домашньої насолоди для поціновувачів класичних медових десертів. Основу торта складають ніжні медові коржі, випечені за традиційною рецептурою, які мають насичений колір та характерний солодкий аромат. Кожен шар перемазаний густим вершковим кремом, що ідеально просочує випічку, роблячи її текстуру надзвичайно м'якою та танучою.

Завдяки компактному формату 150 г, цей десерт стане ідеальним рішенням для швидкого перекусу під час кава-паузи або як солодкий комплімент собі наприкінці дня. Верхня частина торта рясно присипана медовою крихтою, що додає виробу автентичного вигляду та підкреслює його натуральний смак.

Переваги

  • Класичне поєднання ароматних медових коржів та ніжного кремового прошарку;
  • Ідеально м'яка текстура завдяки глибокому просоченню кожного шару;
  • Зручна порційна упаковка вагою 150 г для індивідуального чаювання.

Рекомендації щодо зберігання

Зберігати в холодильнику у щільно закритій упаковці. Щоб торт залишався ніжним та не вбирав сторонні запахи, рекомендується не тримати його відкритим тривалий час. Найкраще смакує охолодженим у поєднанні з гарячими напоями.

Чому варто купити онлайн

Замовити торт Ukie Sweets Медко онлайн на VARUS.ua — це зручно та вигідно. На сайті завжди вказана актуальна ціна, а доставка онлайн дозволяє заощадити час на пошуки улюблених ласощів. Купити солодощі онлайн на VARUS.ua — це впевненість у якості та можливість скористатися акційними пропозиціями для всієї родини.

FAQ

  • Чи дуже солодкий цей торт? Торт має класичний збалансований медовий смак, де солодкість коржів гармонійно підкреслюється ніжністю крему.
  • Чи підходить цей формат для дитячого сніданку? Так, невелика порція 150 г є оптимальною для швидкого та поживного чаювання дитини.

Отзывы

Похоже, что на этот товар пока нет отзывов. Стань первым, кто оставит свой отзыв!

Наличие в магазинах

Новинки

Торт Tarta Mousse Cherry Chia мусовий 450 г

[object Object]

за 1 шт

319,9 ₴

Торт Tarta Raspberry Cake бісквітний 450 г

[object Object]

за 1 шт

319,9 ₴

Торт Ukie Sweets Вишня-Бонбон 350 г

[object Object]

за 1 шт

261.90
149,9 ₴ -43%

Торт Ukie Sweets Малина-Бонбон 350 г

[object Object]

за 1 шт

251.90
143,9 ₴ -43%

Торт Ukie Sweets Абрикос-Бонбон 350 г

[object Object]

за 1 шт

256.90
146,9 ₴ -43%

Торт Вельвет з журавлиною 350 г

[object Object]

за 1 шт

239.90
129,9 ₴ -46%

Торт До чаю 160 г

[object Object]

за 1 шт

89.90
58,5 ₴ -35%

Торт Nonpareil Маскарпоне ваговий

[object Object]

за 1 кг

447.90
379,9 ₴ -15%

Торт Nonpareil До Кави ваговий

[object Object]

за 1 кг

284.90
241,9 ₴ -15%

Торт Nonpareil Вельвет ваговий

[object Object]

за 1 кг

447.90
379,9 ₴ -15%

Торт Nonpareil Празький з вишнею ваговий

[object Object]

за 1 кг

363.90
308,9 ₴ -15%