Булочка Рол Шоколадний з корицею вагова

Артикул: 2650054
Сервис подписки позволяет создать собственный список продуктов, которые будут доставляться автоматически по удобному для вас графику
Сервис подписки позволяет создать собственный список продуктов, которые будут доставляться автоматически по удобному для вас графику
Бренд
Тип
Здобне
Начинка
Вишнева
Посыпка
Глазур

Информация о товаре

Бренд
Страна производства
Україна
Тип
Здобне
Начинка
Вишнева
Посыпка
Глазур
Состав
Борошно пшеничне, вода питна, начинка вишнева, цукор, маргарин (олія соняшникова та рослинна рафінована дезодорована), масло вершкове, крем-сир, молоко згущене біле, какао-порошок, спеція кориця, дріжджі х/п, яйце куряче, сіль кухонна
Жиры
8.59 г/100г
Углеводы
47.75 г/100г
Белки
4.7 г/100г
Калорийность ккал
284.43 ккал/100г
Влажность
До 75 %
Срок хранения товара
1
Температура хранения
+5...+15 °C
Описание

Булочка "Рол Шоколадний з корицею" – це апетитна, здобна випічка власного виробництва, що продається на вагу. Вона виготовлена з м'якого дріжджового тіста на основі пшеничного борошна з додаванням цукру, маргарину, вершкового масла та яєць, що забезпечує їй повітряну текстуру.

Хоча в назві та інгредієнтах (на скріншоті) вказана вишнева начинка, логічно припустити, що для "Шоколадного ролу з корицею" використовується шоколадно-кремова начинка. Начинка містить какао-порошок, крем-сир та молоко згущене біле, а також спецію корицю, що створює насичений, пряно-шоколадний смак. Зверху булочка покрита глазур'ю. Це ситний десерт з калорійністю 284.43 ккал/100 г, ідеальний до кави чи чаю.

Переваги

  • М'яке здобне тісто, що тане в роті, з додаванням вершкового масла та яєць;
  • Насичений шоколадно-кремовий смак з пряною ноткою кориці;
  • Висока поживність: вуглеводи – 47.75 г/100 г, жири – 8.59 г/100 г;
  • Свіжа випічка власного виробництва, що продається на вагу;
  • Ваговий формат дозволяє придбати необхідну кількість.

Зберігання

Булочка "Рол Шоколадний з корицею" є ваговим продуктом і продається без пакування. Її слід зберігати у темному, сухому місці при температурі від +5 до +15 °С. Термін зберігання товару становить 1 добу. Рекомендовано зберігати у закритому контейнері.

Чому варто купити онлайн

Замовити вагову булочку "Рол Шоколадний з корицею" онлайн на VARUS.ua – це швидко, зручно та дає можливість придбати свіжий продукт власного виробництва. Ви можете купити бажану вагу випічки за вигідною ціною з доставкою додому. На VARUS.ua завжди доступна можливість швидко поповнити запаси вишуканої солодкої випічки.

FAQ

  • Яка начинка використовується в булочці? Начинка складається з крем-сиру, згущеного молока, какао-порошку та спеції кориці.
  • Чи покрита булочка глазур'ю? Так, виріб має глазур.
  • Чи потрібно розігрівати булочку? Хоча виріб готовий до вживання, невелике розігрівання посилить аромат кориці та шоколаду, а також зробить тісто м'якшим.

Отзывы

Похоже, что на этот товар пока нет отзывов. Стань первым, кто оставит свой отзыв!

Наличие в магазинах

Мы рекомендуем посмотреть

Булочка Плюшка здобна, вагова

[object Object]

за 1 кг

159,9 ₴

Рогалик Закарпатський, ваговий

[object Object]

за 1 кг

129,9 ₴

Здоба Криворізький ХЗ №1 Маковик 400 г

[object Object]

за 1 шт (400 г)

40,8 ₴

Булочка Мережка, вагова

[object Object]

за 1 кг

305.50
244,5 ₴ -20%

Булочка Молочна, вагова

[object Object]

за 1 кг

155.90
124,5 ₴ -20%

Рогалик Хлібодар Малина 100 г

[object Object]
Только самовывозом

за 1 шт (100 г)

16,9 ₴

Другие категории ТМ Власне виробництво