Пральний порошок Чиста ВигоДА! для ручного прання 350 г

Артикул: 2560735
ручне
автомат
22.00 грн
за 1 шт (350 г)
Бренд
Вид прання
ручне
Призначення
для всіх типів
Тип тканини
для всіх крім шовку та вовни

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Україна
Вид прання
ручне
Призначення
для всіх типів
Тип тканини
для всіх крім шовку та вовни
Вага
350 г.
Особливості
гіпоалергенні
Пакунок
паперова коробка
Вологість
до 95%
Температура зберігання
до +35 °С
Умови зберігання
зберігати в сухому провітрюваному місці подалі від прямого сонячного світла, джерел тепла і харчових продуктів
Опис
Пральний порошок Чистая выгода! для ручного прання - це мийний засіб, спеціально розроблений для використання під час ручного прання. Пральний порошок призначений для ефективного видалення бруду, плям і неприємних запахів з одягу та білизни. Він також може допомогти підтримувати якість і кольори тканин. Продукт має консистенцію порошку, яку розчиняють у воді для прання.
Цей пральний порошок призначений для ручного прання, тобто прання, яке виконується вручну в резервуарі або великому відрі з водою. Ви зазвичай розчиняєте необхідну кількість порошку в воді, додаєте білизну і миєте речі, натираючи їх, якщо необхідно, для видалення плям і бруду. Після прання білизну слід ретельно промити.
Пральний порошок для ручного прання підходить для тих, хто має обмежений доступ до пральних машин або хто видає перевагу ручному пранню для окремих предметів одягу або білизни. Він корисний під час подорожей, в кемпінгу або у випадку, коли потрібно оперативно видалити плями або очистити речі.
Склад
>30 % Карбонат натрію, сульфат натрію; 5-15 % перкарбонат натрію, хлорид натрію; <5 % бікарбонат натрію, аніонні ПАР, ТАЕД, силікат натрію, діоксид кремнію, ензими, трилон, запашник

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах

Інші категорії ТМ Вигода