Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Magic Magnolia 2772мл

Артикул: 2636463
Fascinating Frangipani
Perfume
Aromatherapy
Тип
кондиціонер
Тип білизни
універсальний
Кількість прань
більше 100
Наявність фосфатів
ні

Інформація про товар

Країна виробництва
Австрія
Тип
кондиціонер
Тип білизни
універсальний
Кількість прань
126
Наявність фосфатів
ні
Додаткова інформація
Для тканин з дихальною мембраною (GoreTex) і текстильних виробів з мікроволокна не потрібно використовувати кондиціонер, тому що він призведе до зниження їх функціональності. Обов'язково дотримуйтеся інструкції з дозування, яка знаходиться на етикетці. Якщо Ви використаєте недостатню кількість Silan, він не зможе проявити свою функціональність. Якщо під час прання використати занадто багато Silan, особливо для ворсистих тканин, це може привести до недостатнього надходження води в такі речі під час полоскання. Кондиціонер сумісний із пральними машинами з верхнім та фронтальним завантаженням.
Об`єм, мл
2772
Пакунок
пластикова пляшка
Умови зберігання
Не допускати попадання в очі, зберігати у недоступному для дітей місці.
Опис
Разом з Silan пориньте у дивовижне відчуття аромату протягом 24 годин до 7 днів* завдяки унікальній покращеній технології.
Парфумерна композиція Silan Aromatherapy Magic Magnolia з ефірною олією апельсина дарує Вашому одягу надихаючий аромат протягом усього дня. Крім того, Silan зменшує електризацію речей і полегшує прасування. Насолоджуйтесь відчуттям делікатно-м’якої білизни та насиченого довготривалого аромату під час кожного прання з Silan.
*При дотриманні рекомендованого дозування.
Склад
5-15% катіонні ПАР, ароматизатори (гексил ціннамаль, кумарин, альфа-ізометил іонон, гераніол, бензил саліцилат), мурашина кислота.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах