Гель для гоління Gillette Fusion Для чутливої шкіри 200 мл

Артикул: 2632768
Даний товар недоступний для обраного вами способу доставки. Будь ласка, оберіть інший доступний спосіб доставки у вашому регіоні.
Бренд
Пакунок
аерозольний балончик
Тип шкіри
для чутливої
Призначення
для гоління
Вид
гель
Для кого
для чоловіків

Інформація про товар

Пакунок
аерозольний балончик
Тип шкіри
для чутливої
Призначення
для гоління
Вид
гель
Об`єм, мл
200
Бренд
Країна виробництва
Великобританія
Для кого
для чоловіків
Термін зберігання товару
1080
Фірмова лінійка
Fusion
Опис
Гель для гоління Gillette Fusion з мигдальним маслом, призначений для чутливої ​​шкіри, допоможе забезпечити ретельне та дбайливе гоління, щоб ви виглядали якнайкраще. Формула гелю очищає, захищає, зволожує, заспокоює та освіжає. Ця п'ятиразова дія забезпечує першокласну ефективність під час та після гоління.
Протестований дерматологами гель для гоління Fusion, що підходить чутливій шкірі, створений для запобігання подразненню завдяки покращеному захисту від печіння після гоління. Його збагачена полімерами формула забезпечує покращену ковзання, тому ви можете зосередитися на створенні свого найкращого образу, не турбуючись про порізи або печіння після гоління. Зробіть гель для гоління Fusion частиною своєї процедури догляду та покажіть світові своє найкраще обличчя.

Особливості та переваги:

П'ЯТИКРАТНА ДІЯ З КРАЩИМ РІВНЕМ ЗАХИСТУ GILLETTE: лінійка Gillette Fusion очищує, зволожує, захищає, освіжає та заспокоює шкіру під час гоління ВИСОКОЕФЕКТИВНА ФОРМА З МИНДАЛЬНИМ МАСЛОМ: гель Fusion – це висока ефективність під час і після гоління, що дозволяє показати світові своє найкраще обличчя.
Покращений захист від печіння після гоління: насолоджуйтесь дбайливим і ретельним голінням, допомагаючи захистити шкіру від подразнення та дискомфорту ПРОТЕСТОВАНО ДЕРМАТОЛОГАМИ: засоби в лінійці Fusion протестовані дерматологами, і вони допомагають захистити чутливу шкіру від подразнення під час гоління.
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ: використовуйте гель для гоління Fusion із бритвою Gillette Fusion для ретельного та дбайливого гоління.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах