Аерозольний дезодорант Old Spice Deep Sea 150 мл 

Артикул: 2632882
Бренд
Вид
дезодорант
Формат
спрей
Призначення
чоловічий
Тривалість ефекту
до 48 годин

Інформація про товар

Бренд
Країна виробництва
Великобританія
Вид
дезодорант
Формат
спрей
Призначення
чоловічий
Тип ємності
балончик
Тип шкіри
для всіх типів
Тривалість ефекту
до 48 годин
Об`єм, мл
150
Умови зберігання
Зберігати подалі від розпечених предметів, гарячих поверхонь, іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Не палити під час використання. Не розпорошувати поблизу відкритого вогню, розпечених предметів чи джерел тепла. Не розкривати та не спалювати навіть після використання. Зберігати від впливу прямих сонячних променів та нагрівання вище 50°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Опис
Дезодорант-спрей Old Spice Deep Sea - з'єднання багаторічних традицій надійності, якості та найвищих стандартів захисту від поту. Засіб ефективно знижує потовиділення та захищає від неприємного запаху на тривалий час. Підходить для всіх типів шкіри. Аерозольний дезодорант Old Spice Deep Sea з нейтральним ароматом підніме настрій й чудово підкреслить елегантний стиль молодих, амбітних чоловіків. Old Spice Deep Sea не дозволить запаху поту нашкодити вашому іміджу, збереже одяг сухим і подарує тілу доглянутість, комфорт й свіжість.
Склад
Денатурат спирту, бутан, ізобутан, пропан, віддушка, метилциклодекстрин, вода, ліналоол, гексилциннамал, лимонен, кумарин, гераніол, цитронеллол, цитраль.

Відгуки

Схоже, що на цей товар поки немає відгуків. Стань першим, хто залишить свій відгук!

Наявність у магазинах